Ana sayfa

Juhong Hardware Products Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Juhong Hardware Products Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Juhong Hardware Products Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Firmanızın teftişinde bulunmamama rağmen, tedarikten çok memnun kaldım, fakat gerçekten kaliteli.

—— Malin Her

500 adet geri dönüşümlü kemer tokası aldım. Yedi gün içinde alındı, inanılmazdı.

—— Diva Amy

Altı yıldır çalıştığımızı hatırlıyorum, donanım ürünleri tedarikçisini değiştirmedim. Kalite, verimlilik ve servis kusursuz.

—— Keith Mac

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Juhong donanım Ltd hangi 2000 yılından beri döküm donanım aksesuarları her türlü uzmanlaşmış üreticisidir. Başlıca ürünlerimiz zamak kapaklar, parfüm kapaklar vardır.Ayrıca ayakkabı tokası, kemer tokası, çektirme, kanca, köpek kanca, o-ring üretmek , D-ring, metal çerçeve, çanta çerçevesi, çanta çerçevesi, anahtarlık, çanta kilidi, dava kilidi, çanta kilidi, mısır, perçin, yan serbest toka vb. Sizinle iş başlatmak istiyoruz, size en iyi hizmeti sunacağız.

 • OEM / ODM
  Juhong donanım ürünleri co., Ltd bağımsız geliştirme ve tasarım yetenekleri olan bir şirket, müşterilerinin üründen memnun olmalarını sağlamak için tasarım yapmaktan çok mutluyuz, müşterilerin yaklaşık geliştirmek için kısa sürede dört 4 CNC tasarımcımız var. model ve boyut Ve kendi bağımsız kalıp departmanımız var. Karmaşık kalıp üretimini 3-5 gün içerisinde tamamlayabilir.

  Biz de OEM müşterileri, ya da bize ihtiyacınız boyutunu, rengini ve malzeme söyle. İstediğiniz örnekleri üretmek için kısa sürede olacağız.

 • Ar-Ge

  Müşterilerimize en iyi tasarım hizmeti deneyimini sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşterinin en değerli tasarım fikirleri için yüz yüze iletişimde.

İletişim bilgileri
Juhong Hardware Products Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Jack-zou

Tel: 86-13580812735

Faks: 86-769-85378043

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)